Opel Astra 1.7 Dizel REGJISTRIM 1 VIT -05

Shitet nga: egzoni 30 Gsh 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra 1.7 Dizel
* Viti i Prodhimit 25.12.2004
* Klim
* Senzor Parkingu
* Komanda Vallon
* Airbeg
* Esp
* Xhamat Elektronik
* Regjistrim 1 Vit te Plot
* Fellne si dhe Goma te Reja
* Vetura Osht ne Gjendje Shum te Mir Teknike Si dhe Optike
Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta Nr. 044-500396 ose 049-568247 VIBER +37744500396


Qmimi i Arsyshum...
Mundesi ndrrimi Golf 2. Golf 3. Golf 4. Gof 5. Passat 2. Passat 3. Passat 4. Opel Astra. opel corsa. Renault Clio. Renault Megane. Opel Zafira. Mercedes . Bmw. Audi. polo. smart. Fiat punto. fiat stilo. ford fiesta. ford foxus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim