Opel Astra 1.7 Dizel rks shum e mir -06

Shitet nga: enisi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes veturen opel astra dizel 1.7 Cdti
vetura osht e regjistruar rks dej fun marsi 2016 osht ne gjendje shum te mir dhe nuk ka nevoj per as ni investim
posedon klim funksjonale dritat me llup alo fellga shum te mira me 4 gomat e reja muzik te mir me cd pulla ne vollon gjat me rrym pasqyret me rrym etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim