Opel Astra 1.7 dizell regjistrim deri mujin 6.2016

Shitet nga: Zahiri 21 Gsh 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Kerri osht ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim