Opel Astra 1.9 cdti -07

Shitet nga: fitimi 30 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
opel astra asht shum ngjendje t mir si brenda ashtu edhe jasht qdo sen e ka n rregull dhe i punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim