Opel Astra dizel 1.7 shum e mir rks 1 vit -03

Shitet nga: Enisi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astren dizel 1.7 ne gjendje te rregull
Vetura punon shum mir dhe osht shum e rujt
Si mbrenda ashtu dhe jasht
Vetura posedon klim tronik abs esp
Alo fellga shum te mira
Gjamat me rrym etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim