Opel astra ekoflex 2010

Shitet nga: Opel 28 Gsh 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet apo ndrrohet opel astra ekoflex viti 2010 1.7 81 kw 110 ps
Vetura posedon
Klim automatik
Senzor shiu
Abs
Bord kompjuter
6 shpejtesi
Eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim