Opel astra h 1.7 v.2010

Shitet nga: opel 18 Dhj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
opel astra 1.7 eko flex
viti 2010
klim automatik
dritat automatik
senzor shiu
tempo mat
regjistrimi i pare ne ks.
ne gjendje shum te mire teknike dhe optike
ndrrim i mundshem me bmw ose mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim