Opel astra viti 2010 ekoflex

Shitet nga: Opel 14 Sht 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet apo ndrrohet opel astra(karavan)
Viti
2010 me 1 vit regjistrim(i pari ne ks.)
Klim automatik
1.7 .me 110 ps.eko flex
Me 6 shpejtesi
Ne gjendje shum te mire teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim