Opel astra

Shitet nga: Artan 09 Dhj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura osht 2.0 Dtci motor me singjir ekalter metalike posedon klim tronik shum funksionale tempomat radio cd origjinal abs sps automatik +S posedon sistem per bor rast nevoje terhjek me dy rrot goma treja dimrit serviset gjitha ika tkryme me rregull ikom krejt dokumentat plus libren viti 4 rks dora e par jom rigjistrim dej 14/07/2016 plus regjistrim per shkup vetura posedon dy par goma 3.300 vetem me goma dimrit 3.500 edhe me fellne dhe goma tveres ju mirpres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim