Shes dhe ndrroj opell aster 2.0 dizell

Shitet nga: Adi 12 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opell aster me rexistrim ajrbek abes centrall me digitron goma te reja muzik te mir ker per fmilje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim