Shitet

Shitet nga: ismet Uka 11 Gsh 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra 1.6 benzin, viti i prodhimit 2004,
110000 km të kaluara. Vetura është në gjendje shum të mir teknike, dhe eshtë importuar nga Zvicrra,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim