Shitet

Shitet nga: Ismet Uka 27 Gsh 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra 1.6 Benzinës 110000 km të kaluara.
Vetura është në targa të Zvicrres dhe është në gjendje shum të mir teknike.
Nr. për kontakt: 049/800299 dhe 044/197774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim