flm u shit

Shitet nga: Enisi 03 Jan 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astren dizel 1.7 ne gjendje te rregull
Vetura punon shum mir dhe osht shum e rujt
Si mbrenda ashtu dhe jasht
Vetura posedon klim tronik abs esp
Alo fellga shum te mira
Gjamat me rrym etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim