opel Astra 1.7 H ekoflex 2010

Shitet nga: opel 11 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
opel Astra 1.7 H ekoflex .
80 kW 110 PS vitit 2010 Edition opel 111
drita Automatik
Senior shiu
bordkompjuter
2 qelsät regjistrimi I par ne ks.
Klima Automatik
ne gjendje shum te mire teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim