opel astra H 1.7 ecoflex 2010 viti.

Shitet nga: opel 29 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shitet apo ndrrohet opel astra
1.7 me 110 ps H ekoflex
central.klim automatik sensor shiu
cd me mp3
6 shpejtsi me dy qelesa
ne gjendje shum te mire teknike dhe optike 10 muj regjistrim
regjistrimi i psre ne ks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim