u shit nga AS Gazi

Shitet nga: gazmen 25 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel aster 1.6 benzin regjistrim 9 muj vetura eshte shum ne gendje te mir me klim dhe me te gjitha opsjonet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim