Opel Combo 1.7 U SHIT FLM MERR JEP 800E

Shitet nga: Shkelqim 06 Pri 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shitet Ose Ndrrohet Opell Combo 1.7Dizel Motorr Japan...
Viti I prodhimit 1994 ...
Regjistrim 25.04.2016...
Vetura esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike..
Posedon Goma te reja Me Felga Alumini
Radio CD ...
Posedon KUKEN per teheqje...
Vlen te ceken qe nuk esht ne Hipotek dhe mund te perkthehet menjeher..!

Per me shum info na kontaktoni ne nr..
0037745 567 838

Mudeni dhe ne viber
0037745 567 838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim