Opel Corsa 1.0 Benzi -02

Shitet nga: Auto Sallon "Buna-M" Vushtrri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa , 1.0 benzin, viti 2002,ABS,centrall, RKS,komfor shum te bukur.vetura nuk eshte hipotek dhe perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim