Shes - Opel Corsa '''MUNDESI NDRRIMI'''

Shitet nga: egzoni 17 Mar 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
* Shes - Opel Corsa
* Viti i Prodhimit 2002
* E Regjistrume ne RKS
* Opeli osht ne gjendej shum te mir teknike si dhe optike
* Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta nr. 044 - 500396 ose 049-568247Mundesi ndrrimi me. Golf 1. Golf 2. Golf 3. Passat 2. Pasat. Passat. Audi 80. Audi b4. Benzin. Bmw. Polo. Smart. Opel astra. Opel corsa. Opel kader. Opel ascona. Peugeot 105. Peugeot 206. Peugeot. Mercedes 190. renault. Etj.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim