Shes - Opel corsa '''SHUM e MIR'''

Shitet nga: egzoni 09 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes - Opel corsa. 1.2 Benzin
* Viti i Prodhimit 25.12.2002
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Regjistrim ka 10 Muj
* Regjistrimin 2 Dyt Ks e ardhur Prej Zvicrre
* Opeli osht ne Gjendje Shum Te Mir Teknike ai dhe optike
Per ma Shum info Kontaktoni ne keta nr. 044-500396 ose 049-568247. VIBER. +37744500396Mundesi Ndrrimi me Golf 1. Golf 2. Golf 3. Passat 2. Passat 3. Passat. Audi 80. Audi b4. Audi. Bmw. Polo. Lupo. Smart. Citroen. Peugeot. Mercedes. Fiat punto. Ford fiesta. Opel astra. Opel kadet. Iphone. Samsung. Renault. Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim