U shit flm merrjep

Shitet nga: Auto Sallon "Buna-M" Vushtrri 09 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa , 1.0 benzin, viti 2002,ABS,centrall, RKS,komfor shum te bukur.vetura nuk eshte hipotek dhe perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim