U SHIT FLM

Shitet nga: ALBAN 09 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
SHES DHE NDRROJ OPEL FRONTERA 2.8TDS VETURA POSEDON KLIM AC
AIRBAG 4x4 REGJISTRIM KA DERI NE
KORRIK VITI I PRODHIMIT 1997 model 98
ESHTE SHUM E RUJTNE DHE E MIRMBAJTUR
BOJM NDRRIM JU MIRPRESIM
viber +37744702847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim