Opel vektra 1.7 turbo dizel

Shitet nga: shefi 21 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel vektra 1.7 turbo dizel Abs,Central,Hidraulik Fellne Alumini dhe goma te mir osht e qalrume 02 ne kumun vushtrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim