Makin

Shitet nga: Tarik 02 Nën 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vetura është e ardhur nga Zvicrra dhe është me 7 ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim