Opel Zafira 1.9 TDCI -08 1 Vit regjiistrim

Shitet nga: Mehmet 30 Jan 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Opel Zafira 1.9 TDCI 115 kave me 1 vit regjistrim ne gjendje shum te mir.vetura posedon:

-7 Ulse
-Ulset me rregullim dhe palosje
-Fellne 17coll
-Pasqyre elektrike
-Gjama elektronik
-Drita te mjegulles
-Cenzor (para,mbrapa dhe anash)
-Komanda ne timon
-Radio CD
-Klima
-ABS
-ESP
-AIRBAG
-Mbyllje qendrore
-Timon Hidraulik
-Tempomat
-6 shpejtsi+R
-5 dyer
-Km te kaluara 235000
-Centrall
-Bord Kompjuter
-4 dyer etj.

Per me shum informata kontektoni ne numrin:044639060 ose ne viber +37744639060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim