Opel Zafira dizel 2.0 DTI -01

Shitet nga: A.S-Buna-M 13 Dhj 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shes opell zafira ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht...RKS me regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim