Opel Zafira dizel 2.0 DTI -01

Shitet nga: A.S-Buna-M 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shes opell zafira ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht...RKS me regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim