Opel Zafira dti -03

Shitet nga: florim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes opel zafira,dti 2.2,viti 2003-model i 2004,ngj.e kalter metalike-vjollce,regjistrim deri me 25.03.2016,ka klim automatike ,bordkompjuter,esp,abs,airbag,pulla ne timon,drita mjegulle,radio cd usb,7 ulse,
2 qelsa,vetures me 02.02.2016 ju ka kry servisi vaj dhe filtera,ne pergjithsi vetura esht e ruajtur dhe ne gjendje te shkelqyer te .punes.ka
262 mij km origjinale.nuk esht hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.bejm edhe ndonje ndrrim nese na pershtatet.
tel. +837744346429 ,049800085..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim