Opel Zafira

Shitet nga: Agron 12 Tet 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vetura është ne gjendje te mirë posedon 7 ulse dhe është e ardhur nga zvicrra dhe ka rigjistrim deri ne muajin e 5 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim