Shitet

Shitet nga: Agron 11 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Është e ardhur nga zvicrra dhe osht shum ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim