U SHIT FLM MERR JEP

Shitet nga: Auto Sallon "BUNA" VUSHTRRI 10 Tet 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Opel Zafira, motor 2.0 DTI, Viti 2001 seri e 2002
7 ulse, Klim, Abs,ESP, Komfor shum te mire,Gjama me rrym,Pasqyre me rrym, Ne RKS, ka regjistrim,
Vetura nuk eshte hipotek perkthehet menjeher.Vetura eshte familjare dhe eshte shum e mirmbajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim