Opell kadet karavan dizel -90

Shitet nga: opell 04 Mar 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Vushtrri
shitet opell kadet karavan 1.6 dizel ne ghendje te rregullt i reghistruar deri me 05.06.2015 , ne dokumenta dhe moterr esht ghithqka ne rregull harghimet shum te vogla .sms ne numrn 044367832
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim