Passat 1.9 TDI (I-te kuqe) -00

Shitet nga: albert 05 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes ose ndrroj Passat 1.9 vp 2000
Eshte ne gjendje shum te mir si brenda dhe jasht
ka rexhistrim deri ne korrik 2015
hargjimet ika shum te vogla me garancion 5.5l 100km
NDRRIM I MUNDESHUM ME OPEL ASTER
Posedon:
Nxemje karrikash
abs
klimtronike
e shum tjera
boj ndrrim me opel astra
JU LUTEM MOS THIRRNI MASO ORES 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim