Peugeot 307 -05

Shitet nga: Auto salloni Mitrovica 07 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes pezho 307 1.6 diesel viti 2005 karavan ; vetura posedon kto sende fellne centrall xhamat elektronik abs asp air bag kompjuter bor panoram 5 shpejtsi radio orginall me komanda nvollan vetura osht e posa ardhur ne kosov doganen eka te pagume dhe osht shum
Ne gjendje te mir per km jepaim
Garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim