PEUGOT 206 HDI me dogan dhe homologim

Shitet nga: Aroni 11 Qer 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
PEUGOT 206

Klime


Abs


Esp


Centrall

Gjamat me rryme


Pasqyret me rryme


Servo


Mbeshtetse duarve para dhe mrapa

Radio/cd,,,me liber servisi dy qelsa

Viber +37744341666 me Dogan e inportuar nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim