Peugeot 206 -02

Shitet nga: Vetura 28 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Sqarim : Shitet Peugeot 206 1.9 Dizell ne gjendje shume te mire posedon Airbag , Klime , Xhamat mee rrym , radion te ri me fllesh full bas , regjistrim 6 muaj , vetura mund te shitet vetem ne Vushtri arsyja e ligjit te ri sepse e kam.blere veturen ne vushtri dhe un jetoj Prizren dhe kjo eshte arsyja pse qmimi eshte kaq i lire vetem 1500. nderim nuk beje vetura eshte ne gjendje shum shum te mir shum pjes i ka te reja e shikoni dhe vet , pres bleres serioz !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim