Peugeot 206

Shitet nga: A.S. BUNA-M 18 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
shes veturen ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht vetura nuk osht ne hipotek vetura nuk ka as ni penges perkthimi behet menjeher
viti 2001
1.6 benxin
gjama me rrym
klima tronik
bord kompjuter
pulla ne vollon
kasetofon me CD
ABS
ESP
regjistrim 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim