Shitet vetura

Shitet nga: Xhuki 13 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe shume e ruajtur e ardhur nga zvicrra.
çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim