USHIT FLM MERR JEP

Shitet nga: Auto Sallon "BUNA-M" VUSHTRRI 01 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Pezho 307 HDI, motor 2.0 HDI, Karavan, Klim tronike, ESP, Gjama me rrym,Pasqyre me rrym, Senzora shiut. Vetura eshte ne RKS dhe ka regjistrim. Vetura ka te ndrruara rrypin dhomzor dhe korp Llamell me zamajac. Posedoj faktura per to,jan ndrru ne Pezho TE BEDA ne prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim