Peugeot 406 DTI -03

Shitet nga: @@@@ 08 Sht 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
Shitet pezhoja DTI-dizell viti 01,posedon Klim,alarm centrall,xhamat me rrym,regjistrim dej,02-06,2016 dhe eshte gjendje te mire ,te ineresuarit:-049 144 665 vala-viber/045 649 133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim