Peugeot 407 2005 bej ndrrim

Shitet nga: Pezho 27 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Shes dhe ndrroj vetuten pezho 407 1.6 hdi 110 ps ne gjendje shum te mir regjistrim deri ne mars 2017
vetura eshte panoramë klimatronik radio me 6cd fellne origjinal te pezhos komanda ne timon tempomat gjamat me rrym etj
ndrrim i mundshemviber +37745693000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim