Peugeot 407 HDI -06

Shitet nga: Auto Sallon Buna-M 04 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Pezho 407
Viti 2006
Motori :2.0 HDI
Klim tronike
Panoram +mbuloj Automatike
Bord kompjuter
Senzora shiut automatik
Pasqyre me rrym
Nxemje te karrikave
Senzora te parking
E ardhur nga zvicra e regjistruar RKS dhe ka regjistrim
Kontakto ne 044 919 999 & 049 322666
Vetura nuk eshte hipotek dhe perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim