Peugeot 407 SW 2.0 HDI 2007

Shitet nga: Jetmir 17 Sht 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Peugeot 407 ne gjendje shum te mir i po sa servisuar dhe goma te reja Rrypi dhomzor osht i ndrruar
Posedon nxemje ne karriga , kukë , nxemje me or te kurdisjes , si dhe shum sende te tjera
Per me shum kontaktoni ne viber +46700371461 ose ne Kosov 044198443
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim