Pikapi cady 1.9 dizel sdi rks -97

Shitet nga: Sadrija 12 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet pikapi kadi viti 97 Dizel Sdi
Shum i mir i regjistruar rks dej fun mujit 5
Pikapi osht ne gjendje shum te mir dhe nuk ka
Nevoj per as ni investim me goma te reja
Etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim