RENAULT LAGUNA 1.9 (Diesel) -02

Shitet nga: Ajet 23 Pri 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Lloji i vetures: Renault Laguna 1.9 cdi
Dyer: 5
Ngjyra: E hirte metalike
Viti i prodhimit 2002
Regjistrim deri me 1/7/15
Servisi i eshte bere gjith'here me kohe
Eshte Vozitur vetem nga nje person prej blerjes se tij deri sot
Eshte e ruajtur dhe e mirembajtur
Ka senzore prapa dhe te gjitha paisjet e duhura
Gjithashtu edhe perveq rrotave t'veres i posedoj edhe 4 rrota tjera te e dimrit te cilat jane vetem 1 muj te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim