Renault Clio -93

Shitet nga: granit 28 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Vushtrri
Reno clio plin benzin ne gjendje shum te mir vetura posedon alarm centrall muzik me cd auspuh remus lekur drita xenon .Rigjistrim ka edhe 1 muj dhe nuk ka nevoj per asni cent investim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim