Renault Laguna 1.9 dizel -02

Shitet nga: lavdim 30 Mar 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
urxhent shitet dhe ndrrohet vetura reno laguna viti 2002 dtci 6 shpejci me rikferc 7 shum e mir e shterngume 1.9 dizel e hjeshme e rujtne si mrena ashtu dhe jasht fellne 17 isapo kryer servisimi shpenzimet minimale 4.5 per 100 km mundsi ndrrimi me opel vectra viti 96 e nalt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim