Renault Trafic viti 2004 -04

Shitet nga: Xhevdet osmani 07 Maj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Vushtrri
shes renault trafik po sa ardhun nga gjermanija dhe osht shum i rujtum dogana osht e pagume kilometrat i ka me libr te servizit dhe per me shum informata mund te na thrrasni ne kta numra 049855855 ose 045227555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim