U shit nga A.S BUNA-M

Shitet nga: Auto Sallon"Buna-M"Vushtrri 26 Sht 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Reno Clio ,motor 1.4 benzin, viti 2002, regjistrim 1muaj,ABS,ESP,Klim funksionale, vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe eshte shum i mirmbajtur. Vetura nuk eshte hipotek perkthim i menjehershem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim