Renault Laguna -02

Shitet nga: Ajvaz 26 Pri 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
shes Reno ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht
Viti 2002
2.2 DTI
klima Tronik
shiber
ABS
ESP
pulla ne vollon
nxemj karrika
karrika likur pllish
per me shum Nr 044-919-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim